बिहिबार १० जेठ २०८१

कठै ! छोरा बुहारिले हेला गरेपछि ९० बर्षिय आमा यसरी एक्लै भोकभोकै बस्दै (भिडिओ हेर्नुस् )

काठमाण्डौं : बाटोमा घाँस का ट्दै गर्दा आफुलाई ९० बर्ष उमेर बताउने एउटि बुढि आमा ।हातमा हसिया पिढ्युमा डोको खुट्टामा फाटेका चप्पल लगाएकि एउटि बुढि आमा ।शरिरमा थोत्रा कपडा अनि पुरै सेतै फुलेकि बुढि आमा ।

 

मनिकला आमा जो एउटा झुपडिमा एक्लै बस्दै आउनु भएको छ ।उहाँ उमेरले निकै नै डाडो का टिसक्नु भयो तर उहाँ अहिले पनि घाँस का ट्ने ,बाख्रा पाठा पाल्ने गर्नुहुन्छ । उहाको बोली अहिले यतिको उमेर हुदैगर्दा पनि एकदमै टाठो छ । ,

 

उहाँ स्वस्थ्य हुनुहुन्छ ।स्वास्थ भएपनि आफ्नो हदसम्मको दुख सगै आफुलाई यो जीवन धिकार भएको आमा भावुक हुँदै बताउनुहुन्छ ।छोरा बुहारिले आफुलाई देख्न नसकेपछि यसरी एक्लै बस्दै आएको आमा बताउनुहुन्छ ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

 

आमाको बेदना दुख एकदमै धेरै नै रहेछ ।उहाको घर मा छ भन्ने बिल्कुलै केही पनि छैन् ।उहाँ बिहान खाना पकाउनुहुन्छ अनि दुई-तीन दिनसम्म त्यहि बासि खानुहुन्छ । तर कहिलेकाही त्यहि बासि खाना पनि नहुदा उहाँ भोकभोकै बस्नुहुन्छ ।

 

उहाका छोराहरु श्रिमान सबै बितिसके र अहिले भोकभोकै एक्लै आफ्नो दुखदायि जीवन बेथित गर्दैछिन् आमा ,कठै ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****


Last Updated on: December 20th, 2023 at 12:33 pm
१५ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया