बिहिबार १० जेठ २०८१

 

😭😭हार्दिक श्रद्धाञ्जली 😭हल्दिबारी 1 गोल्धाप बजार निवासी दिल बाहदुर लिम्बूको धर्मपत्नी नवीन लिम्बुको ममतामयी माता देबि गुरुङ (लिम्बु )को असमायिक निधनको खबरले हामी सम्पुर्ण गोल्धाप बासी इष्टमित्र छरछिमेकी नातागोता कुलकुटुम्ब निसब्द छौ

 

 

 

😭😭हार्दिक श्रद्धाञ्जली 😭हल्दिबारी 1 गोल्धाप बजार निवासी दिल बाहदुर लिम्बूको धर्मपत्नी नवीन लिम्बुको ममतामयी माता देबि गुरुङ (लिम्बु )को असमायिक निधनको खबरले हामी सम्पुर्ण गोल्धाप बासी इष्टमित्र छरछिमेकी नातागोता कुलकुटुम्ब निसब्द छौ

😭😭😭हार्दिक श्रद्धाञ्जली 😭हल्दिबारी 1 गोल्धाप बजार निवासी दिल बाहदुर लिम्बूको धर्मपत्नी नवीन लिम्बुको ममतामयी माता देबि गुरुङ (लिम्बु )को असमायिक निधनको खबरले हामी सम्पुर्ण गोल्धाप बासी इष्टमित्र छरछिमेकी नातागोता कुलकुटुम्ब निसब्द छौ 😭के गर्नु प्रकृतिको नियम लाई कसैले तोडन नसकिने तेसैले उहाको दहा सस्कारको लागि 🙏🙏😭😭आज मिति २०८०/१०/१९ गते दिउँसो 12 बजे नजिकैको मुक्ति घाट लाने सला भएकोले सम्पुर्ण मलामी जन इष्टमित्र छरछिमेकी नातागोता आफ्नो आफन्त कुल कुटुम्ब लाई यो सूचना सम्प्रेषण गर्दछौं 🙏🙏😭😭😭😭


Last Updated on: February 21st, 2024 at 4:48 am
२२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया